Гурт


УМОВИ СПІВПРАЦІ
Базовий пакет інформації для гуртових клієнтів та інтернет-магазинів надсилається після подання Вами на відповідні електронні адреси:
– для приватних підприємців:

 1. Копія свідоцтва ПП (ФОП, СПД).
 2. Контактні телефони.
 3. Свідоцтва платника ПДВ (за наявності).

– для юридичних осіб:

 1. Реквізити юридичної особи.
 2. Юридична адреса.
 3. Банківські реквізити.
 4. Свідоцтва платника ПДВ (за наявності).

ПРИЙОМ ЗАМОВЛЕНЬ:

Замовлення приймаються з 9.00 до 20.00 щодня (неділя – вихідний) виключно бланком замовлення встановленого взірця. У бланк замовлення обов’язково слід внести:

 • Прізвище, ім’я, по-батькові отримувача (повністю)
 • Контактний телефон (мобільний)
 • Місто та адресу доставки, номер складу компанії перевізника

У святкові та вихідні дні замовлення приймаються і формуються, але не відправляються. Термін формування замовлення 1-3 робочих дні (залежить від наявності товару на складі). Після підбору замовлення Ви отримаєте повідомлення на електронну адресу щодо форми оплати та способу доставки. Якщо оплата не поступила упродовж 3 робочих днів, замовлення може бути розформоване (якщо інші терміни не обумовлені додатково). Відправка замовлення відбувається у вівторок та п’ятницю (замовлення має поступити напередодні, не пізніше 18.00).


ДОСТАВКА:

Доставка Львовом – безкоштовна або самовивіз.
Доставка Україною здійснюється компаніями-автоперевізниками «Нова Пошта», «Автолюкс», «Інтайм».
Після відправки замовлення на Ваш контактний телефон відправляється СМС з номером товарно-транспортної накладної (декларації).
Для отримання замовлення необхідно мати номер товарно-транспортної накладної (декларації) і документ, що засвідчує особу (паспорт або посвідчення водія).

ФОРМИ РОЗРАХУНКУ:

 1. Оплата готівкою у момент вручення замовлення або при самовивозі.
 2. Передоплата на картковий рахунок Приватбанку (комісія у розмірі до 1%, здійснюється у відділенні банку або через платіжний термінал).
 3. Миттєвий банківський переказ Аверс, Золота Корона, Правекс-Телеграф, Юністрім тощо (комісія у розмірі до 1%, здійснюється у відділенні банків-партнерів ).


Примітка:

 1. Реквізити для перерахування коштів надсилаються СМС або на e-mail після формування замовлення.
 2. Форма оплати та спосіб розрахунків обговорюється з кожним клієнтом індивідуально.